RegijaObčinaKraj
Danes | Ta teden | Ta mesec | Kadarkolioddo
Nastopajoči
Število veselic, ki ustrezajo pogojem iskanja: 25
sobota
27.05.2017
ob 17.00

Gasilska veselica Šmarca

Osrednjeslovenska > Kamnik > Šmarca
Nastopajoči: Ognjeni muzikanti Čarodej Jole Cole
sobota
27.05.2017
ob 19:00

Gasilska veselica PGD Jarše Rodica

Osrednjeslovenska > Domžale > Srednje Jarše pri Domžalah
Nastopajoči: Ansambel Smeh
sobota
27.05.2017
ob 20

Gasilska veselica ŠPITALIČ

Osrednjeslovenska > KAMNIK > ŠPITALIČ
Nastopajoči: POP DESIGN
sobota
27.05.2017
ob 19.00

Gasilska veselica vintarjevec

Zasavska > smartno pri litiji > vintarjevec
Nastopajoči: Mladi Dolenjci
petek
02.06.2017
ob 19.30

Gasilska veselica Ljubljana -Šentvid

Osrednjeslovenska > Ljubljana > Ljubljana -Šentvid
Nastopajoči: Ansambel Stil
sobota
03.06.2017
ob Pričnemo ob 20h

Mokra noč

Osrednjeslovenska > Šmartno pri Litiji > Štangarke Poljane
Nastopajoči: Ansambel Nalet
sobota
03.06.2017
ob 8.00

15.Tek Bevke

Osrednjeslovenska > Vrhnika > Bevke
Nastopajoči: Ansambel Modrijani Veseli muzikanti
sobota
03.06.2017
ob 20.00

Gasilska veselica Gabrovka

Osrednjeslovenska > Litija > Gabrovka
Nastopajoči: Veseli Dolenjci
sobota
03.06.2017
ob 19h

Gasilska veselica Beričevo

Osrednjeslovenska > Dol pri Ljubljani > Beričevo
Nastopajoči: Ansambel Stil 5
petek
09.06.2017
ob 20:00

Velika veselica z Ansambel Modrijani

Koroška > Mislinja > Mislinja
Nastopajoči: ANSAMBEL MODRIJANI
sobota
10.06.2017
ob 20h

Dražen ZEČIĆ & Petkova pumpa - STUDENEC na Blokah

Notranjsko-kraška > Bloke > Studenec na Blokah
Nastopajoči: Dražen ZEČIĆ Petkova pumpa
sobota
10.06.2017
ob 19:30

Gasilska veselica Stanežiče

Osrednjeslovenska > Ljubljana > Stanežiče
Nastopajoči: Ansambel Roka Žlindre
sobota
10.06.2017
ob 17.00

Od paše do sira

Podravska > Dornava > Mezgovci ob Pesnici
Nastopajoči: Gadi
sobota
10.06.2017
ob 20.00

Gasilska veselica Ligojna

Osrednjeslovenska > Vrhnika > Ligojna
Nastopajoči: Ansambel Javor
sobota
10.06.2017
ob 20:00

Gasilska veselica Velika Račna

Osrednjeslovenska > Grosuplje > Velika Račna
Nastopajoči: Ansambel Nemir
sobota
10.06.2017
ob 20.00

Gasilska veselica Dobrova

Osrednjeslovenska > Dobrova-Polhov Gradec > Dobrova
Nastopajoči: Modrijani
petek
16.06.2017
ob 19:00

Gasilska veselica PGD Zgornji Kašelj

Osrednjeslovenska > Ljubljana > Ljubljana
Nastopajoči: Ansambel Jureta Zajca
petek
16.06.2017

Gasilska veselica Turjak

Dolenjska > Velike Lašče > Turjak
Nastopajoči: Gadi
petek
16.06.2017
ob 19:00

Gasilska veselica PGD ZGornji Kašelj

Osrednjeslovenska > Polje > Ljubljana
Nastopajoči: Ansambel Jureta Zajca
sobota
17.06.2017
ob 20.00

Gasilska veselica Zgornji Tuhinj

Osrednjeslovenska > Kamnik > Zgornji Tuhinj
Nastopajoči: Dejan Vunjak
sobota
17.06.2017
ob 17.00

Gasilska veselica Stožice

Osrednjeslovenska > Ljubljana > Stožice
Nastopajoči: Ansambel Kolovrat
sobota
17.06.2017
ob 19.00

Gasilska veselica Grosuplje

Osrednjeslovenska > Grosuplje > Grosuplje
Nastopajoči: PETKOVA PUMPA IN SKUPINA STARI GAMSI
sobota
17.06.2017
ob 19:00

Gasilska veselica Veliko Tinje

Podravska > Slovenska Bistrica > Veliko Tinje
Nastopajoči: Ansambel Stil
petek
23.06.2017
ob 20:00

Gasilska veselica Olševek - Mambo Kings, Učiteljice, Marko Vozelj & Mojstri

Gorenjska > Šenčur > Olševek, Šenčur
Nastopajoči: Mambo Kings
petek
23.06.2017
ob 20:00

Gasilska veselica PGD Drenov Grič - Lesno Brdo

Osrednjeslovenska > Vrhnika > Drenov Grič
Nastopajoči: Ansambel Smeh
Prva stran | O piškotkih | Deli na FB
Vse pravice pridržane © 2012 info@narodnjak.si | Oblikovanje: Boštjan Cerar | Izdelava: Narodnjak.si

Opozorilo

Z obiskom spletne strani se strinjate z uporabo "piškotkov", ki so nujni za uporabo osnovnih storitev spletne strani.
Kaj so piškotki in katere uporabljamo preberite tukaj.
Ali dovolite shranjevanje piškotkov, ki niso nujno potrebni za delovanje spletne strani, na vaš računalnik?

Vaša izbira se bo shranila na vaš računalnik.